Zmień ustawienia
Zmień ustawienia

3 KANAŁY KOMUNIKACJI

System SISMS został stworzony, aby dostarczać informacje dotyczące życia lokalnego. Mieszkańcy, turyści, studenci mogą na bieżąco być informowani o sprawach, które ich interesują. Nadawcy w systemie SISMS mogą powiadamiać na trzy sposoby:

Aplikacja BLISKO

BLISKO zrzesza największą liczbę nadawców, należą do nich m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i różne podmioty ważne dla mieszkańców.

Wpisz w aplikacji swoją, lub inną interesującą Cię miejscowość. BLISKO zaproponuje Ci nadawców z tego obszaru, a Ty zdecydujesz z jakich serwisów tematycznych będą mogli przesyłać do Ciebie informacje. O otrzymaniu informacji aplikacja powiadomi Cię tak, jak przy nadejściu SMS-a.

Poznaj naszą aplikację

Wiadomości SMS

Krótkie wiadomości tekstowe możesz odbierać na wszystkich typach telefonów komórkowych. Mimo, że SMS ma spore ograniczenia, to większość urzędów chętnie korzysta z tej formy komunikacji, głównie aby ostrzegać lub powiadamiać o najpilniejszych sprawach.

Jeżeli się zarejestrujesz w SMS-owym serwisie naszego systemu, to możesz mieć pewność, że Twój numer będzie chroniony z najwyższą starannością.

Wiadomości E-mail

Jeśli nie chcesz instalować aplikacji BLISKO, a wiadomości SMS są dla Ciebie za mało wyczerpujące, zapisz się do serwisu e-mail, przez który są przesyłane pełne informacje.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrybcji wybranego serwisu, możesz to zmienić za pomocą linka, którego znajdziesz w dowolnej wiadomości e-mail nadanej z systemu SISMS.

Czy system jest bezpieczny?

System SISMS świadczy usługi zgodnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, dlatego każdy użytkownik może mieć pewność, że jego numer telefonu będzie chroniony, a w przypadku rezygnacji z usługi, będzie należycie usunięty z bazy danych. Gwarancję takiego postępowania zapewnia użytkownikom Regulamin, który określa warunki świadczenia usługi. Użytkownik nie będzie otrzymywał treści handlowych bez wyrażenia odpowiedniej zgody na otrzymywania takich komunikatów.

© 2015 SISMS.pl - AMM Systems Sp. z o.o. (dawniej SISMS Sp. z o.o.).
Wszelkie prawa zastrzeżone