Zmień ustawienia
Zmień ustawienia

E-faktury

Faktura elektroniczna to faktura VAT stworzona z myślą o wygodzie użytkowników. Tradycyjna, papierowa wersja faktury VAT została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem. Dane i treści zawarte w elektronicznej fakturze są zgodne z wersją faktury VAT papierowej a ich autentyczność zagwarantowana jest bezpiecznym podpisem elektronicznym. E-faktura to faktura przesyłana elektronicznie przez AMM Systems Sp. z o.o. bezpośrednio na Państwa skrzynkę mailową.

Korzyści

Co należy wiedzieć o usłudze

E-faktura jest prawnie uznaną formą rozliczenia, a jej wysłanie drogą elektroniczną zastępuje przesłanie listem faktury VAT sporządzonej w formie papierowej.
E-faktury w AMM Systems Sp. z o.o. są opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym. Dzięki temu AMM Systems Sp. z o.o. jest upoważniony do podpisywania faktur w wersji elektronicznej dla wszystkich naszych Klientów.
E-fakturę można otrzymywać na wskazany przez Państwa adres e‑mail.

Ile kosztuje E-faktura

Wystawianie faktury elektronicznej (e-faktury) dla klientów AMM Systems Sp. z. o.o. jest bezpłatne.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymywać
Faktury w formie elektronicznej

W jaki sposób dostarczana jest klientowi E-faktura

Po wystawieniu faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o. zostanie ona wysłana z adresu do Klienta na adres skrzynki mailowej podanej w dokumencie: zgoda na otrzymywanie faktur elektronicznych. E-fakturę będą mogli Państwo również pobierać i przeglądać w po zalogowaniu się w panelu administracyjnym SISMS w zakładce rozliczenia.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać elektroniczną fakturę, prosimy o wypełnienie i podpisanie własnoręcznie formularza zgody na fakturę elektroniczną, który jest dostępny tutaj:


Zgoda na wystawianie faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o. Odwołanie zgody na wystawianie faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o.

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać na adres:

AMM Systems Sp. z o.o.

ul. Tadeusza Gajcego 19

51-143 Wrocław

© 2015 SISMS.pl - AMM Systems Sp. z o.o. (dawniej SISMS Sp. z o.o.).
Wszelkie prawa zastrzeżone