Cofnij

EDYTUJ SERWISY

Zmiana ustawień w aplikacji

Użytkownicy aplikacji BLISKO mogą w szybki sposób zarządzać swoimi ustawieniami z poziomu aplikacji.Zmiana ustawień w serwisach SMS

Jeśli chcesz sprawdzić nadawców i serwisy, do których jesteś subskrybowany lub/i chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości SMS z wybranego serwisu/serwisów skorzystaj z formularza zmian ustawień.

Rezygnacja przez kod SMS
Dowiedz się jak to zrobić

Rozwiń instrukcję

Ten sposób wymaga wyslania SMS-a o treści kodu wyrejestrowującego na numer 661 000 112. W jednym SMS-ie moża wysłać tylko jeden kod.

Zobacz jak uzyskać dostęp do kodów wyrejestrowujących.

Krok 1
Wpisz gminę/miasto/powiat, z której serwisów nie chcesz już korzystać, w wyszukiwarce www.sisms.pl
Krok 2
Aby uzyskać dostęp do listy serwisów i przypisanych im kodów, zaznacz zakładkę Wiadomości SMS, a następnie przycisk Rejestruj (w polu rejestracja przez kod SMS)
Krok 3
Otworzy się widok z tabelą serwisów i kodów
Krok 4
Wyszukaj serwis, z którego chcesz zrezygnować i wyślij SMS o treści kodu wyrejestrowującego na numer 661 000 112
Krok 5
Jeśli wyślesz prawidłowo wpisany kod na numer 661 000 112, otrzymasz SMS z potwierdzeniem wyrejestrowania z wybranego serwisu

Opłata za wysyłanie wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym. W treści SMS-a powinien być wpisany tylko kod wyrejestrowujący serwisu.

Zwiń instrukcję

Zmiana ustawień w serwisach email

Jeśli nie chesz, aby na Twoją skrzynkę e‑mail przychodziły powiadomienia z wybranego serwisu/serwisów zmień to za pomocą linka, którego znajdziesz w dowolnej wiadomości nadanej z systemu SISMS.

Aktywacja linka otworzy listę wszystkich serwisów informacyjnych przypisanych do Twojego adresu e‑mail. Zaznacz te, z których chesz zrezygnować.