E-faktury

Faktura elektroniczna to faktura VAT stworzona z myślą o wygodzie użytkowników. Tradycyjna, papierowa wersja faktury VAT została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem. Dane i treści zawarte w elektronicznej fakturze są zgodne z wersją faktury VAT papierowej a ich autentyczność zagwarantowana jest bezpiecznym podpisem elektronicznym. E-faktura to faktura przesyłana elektronicznie przez AMM Systems Sp. z o.o. bezpośrednio na Państwa skrzynkę mailową.

Korzyści

Co należy wiedzieć o usłudze

E-faktura jest prawnie uznaną formą rozliczenia, a jej wysłanie drogą elektroniczną zastępuje przesłanie listem faktury VAT sporządzonej w formie papierowej.
E-faktury w AMM Systems Sp. z o.o. są opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym. Dzięki temu AMM Systems Sp. z o.o. jest upoważniony do podpisywania faktur w wersji elektronicznej dla wszystkich naszych Klientów. E-fakturę można otrzymywać na wskazany przez Państwa adres e‑mail.

Ile kosztuje E-faktura

Wystawianie faktury elektronicznej (e-faktury) dla klientów AMM Systems Sp. z. o.o. jest bezpłatne.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymywać faktury w formie elektronicznej?

Zaprojektowaliśmy rozwiązanie e-faktury w taki sposób, aby nie obciążać naszych Klientów dodatkowymi kosztami lub koniecznością dedykowanego oprogramowania. Warunkiem korzystania z e-faktury jest posiadanie:

W jaki sposób dostarczana jest klientowi E-faktura

Po wystawieniu faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o. zostanie ona wysłana z adresu rozliczenia@ammsystems.pl do Klienta na adres skrzynki mailowej podanej w dokumencie: zgoda na otrzymywanie faktur elektronicznych. E-fakturę będą mogli Państwo również pobierać i przeglądać w po zalogowaniu się w panelu administracyjnym SISMS w zakładce rozliczenia.
Jeśli chcą Państwo otrzymywać elektroniczną fakturę, prosimy o wypełnienie i podpisanie własnoręcznie formularza zgody na fakturę elektroniczną, który jest dostępny tutaj:

Zgoda na wystawianie faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o.

Odwołanie zgody na wystawianie faktury elektronicznej przez AMM Systems Sp. z o.o.

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać na adres:

AMM Systems Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Gajcego 19
51-143 Wrocław