Zmień ustawienia
Zmień ustawienia

O NAS

AMM Systems Sp. z o. o. stworzyła wyspecjalizowany system teleinformatyczny (SISMS), który od samego początku był projektowany pod kątem obsługi Jednostek Samorządów Terytorialnych. System służy do bezpośredniego ostrzegania i informowania mieszkańców poprzez wysyłanie wiadomości na telefony komórkowe.


Misją firmy AMM Systems Sp. z o. o. jest Informacja i Bezpieczeństwo. Ta przewodnia myśl towarzyszy naszej firmie od początku jej powstania. Szczególną wartość ma dla nas bezpieczeństwo, w konsekwencji czego zbudowaliśmy system o silnych fundamentach prawnych z bardzo dobrymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Dzięki realizacji naszych założeń otrzymaliśmy najwyższej klasy mobilny system wczesnego ostrzegania, który gwarantuje optymalny standard bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności.

AMM Systems Sp. z o. o. powstała w 2009 roku we Wrocławiu. O jej dynamicznym rozwoju świadczy portfolio kreatywnych produktów z obszaru usług informatycznych. Czołowym produktem jest system SISMS, który jako jedyny w Polsce wykorzystuje w masowej wysyłce różne kanały komunikacji. Sprawdzone rozwiązania w komunikacji masowej przełożyły się na utworzenie odrębnego systemu iSMS, który pozwala wiodącym polskim przewoźnikom kolejowym obsługę informacyjną ich tysięcy pasażerów. Kolejnym autorskim rozwiązaniem było stworzenie platformy mobis, pozwalającej na szybką aktywację dedykowanych aplikacji mobilnych dla samorządów i podmiotów komercyjnych.

Dzięki zgranemu i profesjonalnemu zespołowi firma uczestniczy w wielu indywidualnych projektach zapewniających kompleksową obsługę informatyczną przy realizacji produktów łączących w sobie użyteczność, estetykę i nowoczesność.

Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy jest wieloletnia współpraca setek samorządów oraz setki tysięcy użytkowników korzystających z dostarczanych przez nas systemów.

WYRÓŻNIENIA

AMM Systems Sp. z o. o. zajął II miejsce w Konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę w 2009 roku, który był organizowany pod patronatem MSWiA.

Gmina Besko została włączona na Listę Gmin Stosujących Dobre Praktyki, dzięki wdrożeniu systemu SISMS, który został opisany w raporcie opracowanym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

System SISMS został poddany próbie w wielu krytycznych sytuacjach miedzy innymi w 2010 roku podczas wybuchów kuchenek gazowych w Zielonej Górze i ewakuacji 6500 osób. System posiada również Straż Miejska, Policja oraz Jednostki Państwowej Straży Pożarnej, które wykorzystują system do celów bojowych poprzez alarmowanie OSP.

System SISMS został doceniony w Poznaniu gdzie Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego otrzymał nagrodę „Białej Pyry” za szybką i bezpośrednią informację z mediami podczas powodzi w 2010 roku.

Za wprowadzenie rozwiązania oferowanego przez AMM Systems Sp. z o.o., Przewozy Regionalne Sp. z o.o. otrzymały nagrodę Jakość Roku 2011.

© 2015 SISMS.pl - AMM Systems Sp. z o.o. (dawniej SISMS Sp. z o.o.).
Wszelkie prawa zastrzeżone